• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret291830
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası
metin cankurt
bic_ci@hotmail.com
cumhurbaşkanımızın derhal azarlaması gereken 13 kişi
03/11/2014

Cumhurbaşkanımızın Derhal Azarlaması Gereken 13 Kişi

Sigara içenler, 3 çocuk yapmayanlar, hakkımızı istiyoruz diyenler, spiral taktıran kadınlar, televizyon dizileri derken Cumhurbaşkanımız halkını hizaya sokmaya tüm hızıyla devam ediyor. Naçizane Onedio olarak derhal yola getirilmesi gereken birkaç kişi de biz bulduk. Bir zahmet cumhurbaşkanımız bunlara da el atarsa seviniriz.

      1 Evinin balkonunda atletle oturan emekli işçi

Milletin karısı kızı var sen gün ortasında atletle balkonda oturuyorsun, senin karına kızına yapsalar iyi olur mu? diyerek muhtemelen CHP'li amcaya haddini bildirmelidir. Kimse senin iri memelerini, kıllı böğrünü, atletine yapışmış göbeğini görmek zorunda değil en nihayetinde. Cumhurbaşkanımız bu namahrem olaya el atmakta son derece haklı, neticede mahallenin namusu da cumhurbaşkanından sorulur.

       2 Sokakta el ele dolaşan "nişanlı" çift

Dikkat edin nişanlı! Daha ne resmi nikah var ne imam nikahı, peki el ele tutuşmak da neyin nesi? Yani 2 ay daha sabredemiyor musun? Acelen mi var, kızı kaçırıyorlar mı? Yarın bir gün sen de kız babası olacaksın belki, senin kızının elini de tutsalar böyle hoşuna gider mi? Gitmez değil mi? O halde sen de daha resmi nikahına almadığının kadının eline yumulmayacaksın, haddini bileceksin.

       3 Bakkala veresiye yazdıran devlet memuru

Arkadaşım bütçen el vermiyorsa ye-me-ye-cek-sin! Bu kadar basit. Ha kredi kartı kullanmışsın ha veresiye yazdırmışsın ne farkı var? Ayağını yorganına göre uzatmayı hala öğrenemedin mi? Eğer maaşın yetmiyorsa bir ekmek az ye, hem kendi bütçeni sarsma hem de esnafı güç durumda bırakma! Buna önlem alacağız, veresiye kalkacak.

4. Vücuduna cipsten çıkan geçici dövmeyi yapıştıran çocuk

Ağaç yaşken eğilir, bugün koluna cips tatusu yapıştıran yarın sırtına ejderha resmi dövdürtür. Sonra Yakuza olur, "Esenler98 Asi gençlik" olur. Ötesi yok. Bu çocuğu cumhurbaşkanımız bugün azarlamasa, yarın dizini dövmek zorunda kalır ki koskoca cumhurbaşkanı dizini dövmeye mecbur mu canım?!

5.Mahallede duvarda oturup çekirdek yiyen gençler 

Başka işleri yok mu? Zamanlarını boşa harcadıkları bir yana yedikleri çekirdeklerin kabuklarıyla da mahalleyi kirletiyorlar. Oysa Ak genç diye bir oluşum var. Oraya gitseler, hem vakitlerini değerlendirseler hem ülkenin yönetiminde söz sahibi olsalar, bayrak, flama, afiş, vs. assalar fena mı olur? Böyle kıymetli uğraşlar varken, duvarda otur gelip geçen kızları kes! Ahlaksızlar!

6. Çocuğunu parka götüren baba

O kadar kadının arasında ne işin var senin bir başına? Tamam çocuğunu parka illaki götüreceksin de biraz uzakta durman gerekmiyor mu? Milletin karısının kızının arasına girmişsin kara kedi gibi. Derdin çocuğunu eğlendirmek mi yoksa kadınlara bakmak mı belli değil. Ya edebinle çocuğunu uzaktan izle ya da hanımına söyle o getirsin çocuğu parka.

7. Çocuğunu imam hatip'e vermeyen anne

Yani şimdi çocuğun dini eğitim almıyor da başın göğe mi eriyor? Çocuk iki namaz duası öğrense, namazın rekatlarını bilse, farz, vacib, sünnet nedir öğrense bunların yanında da, gerek yok ya, pozitif bilimler ders eylese fena mı olur? Yani senin evde vereceğin dini eğitim ne kadar olabilir ki? Sübhaneke bilemedin yanında salli barik hepsi bu.

8. Üçüncü çocuğa gücümüz yetmiyor diyen taşeron işçi

Çocuğun rızkını Allah'ın verdiğini bilmeyen bu cahillerle ne yapacağız hiç bilmiyoruz. Sen yol, yemek sana ait, öğlen tatili olmadan, 2 bin lira maaşla 4 nüfusa bakıyorsan ne olmuş? Açlık sınırında yaşıyor olman Allah'ın 3'üncü çocuğunun rızkını vermeyeceği anlamına mı geliyor? Bak bir numara çalışma yaşına gelmiş, verirsin sigortasız bir yere, küçüğün nafakasını da o kazanır yani. Her şeyi biz mi söyleyelim a cahiller?!

9. Yurt dışında çalışan endüstri mühendisi

Bu devletin imkanları ile oku, bursları al, bilgileri istifle sonra Erasmus ile seksin kucağına düş, hoop yurt dışına kapağı at. Böyle şey olmaz. Bu vatana borcunu Avrupalı kızları kucağına oturtarak mı ödüyorsun sen? Derhal dön ülkene ve hayvanat bahçesi müdürünün müdürlük ettiği Tübitak'ta Ses ve Montaj bölümünde çalışmaya başla. Maaş mı? Allah verir, sebat et.

10. iPhone 6 kullanan genç

iPhone 4'ten beri hepsi aynı. Adam adını değiştiriyor üstüne 500 lira fark koyup sana itekliyor, sen de sazan gibi atlıyorsun. Teknolojiye fazla kafa yormayın dedik mi? Dedik, al kullan ötesine karışma dedik mi? Dedik, e sen niye hala ötesine kafa yoruyorsun? Sen ara elemansın, mucit olamazsın da dedik. Ama sen de akıl yok, paran çoksa iPhone vergisi koyalım bize ver ülke kalkınsın, yeni saraylar yapılsın.

11. Yüksek lisans yapan genç kızlar... Kızlarımız

E sen yüksek lisans yapınca, erkeklerin gireceği işe girince ne oluyor? Millet iş de bulamıyor, eş de. Sen kariyer yapacağım diye erkeklerin işsiz kalmasına, 3 çocuk yapamamasına ne diyeyim şimdi ben? Hem erkeklerin ellerinden işini al, hem de evlenip yuva kurmalarının önüne geç. 4+4+4 boşuna mı geldi? Senin lisede evlenmiş olman lazımdı, sen hala yüksek kovalıyorsun.

12. Çaya 3 şeker atan amca

Sütlaç ye! Sağlık bakanı demedi mi tek şeker yeterli, hatta çayın tadını almak için şekersiz için diye? Ama sen devlet millet düşmanısın belli. Şeker hastası olup hastaneleri boş yere meşgul etmek senin sevdan olmuş. Milli servet düşmanı, terbiyesizin tekisin sen. Hastasın sen ya!

13. İç çamaşırlarını balkonda ön ipe asan yeni evli kadın

Edeb yahû! Sende ar, haya, namus yok mu? Al bari donunu yoldan geçenlere ver, bayrak gibi salla. Evine bir kelebek alamıyor musun? Petek üzerinde kurutamıyor musun el kadar donlarını da milleti tahrik eder gibi balkona, yetmezmiş gibi ön sıraya asıyorsun? Tanga mı o? Tuh rezil. Bu kadını Cumhurbaşkanımızın derhal azarlaması gerekir3956 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

TRT'ye - 24/01/2014
TRT'ye "Alevi toplumu alaya alınamaz" cezası
GERGEDAN - 13/01/2014
GERGEDAN REKLAMLARI.. Dolandırılan 800 binden fazla kişi ve 300 milyon TL' lik vurgun...