• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret238903
Grand.Okmeydanı


Grand Okmeydanı Balo Davet ( Okmeydanı Düğün Salonu) olarak, birlik ve beraberleğimizi sürdürmek adına salonumuzda gerçekleştireceğimiz Düğün, Nişan, Kına etkinliklerinde Karabalçık Köylülerine özel İndirim yapılacaktır.

Saygılarımızı arz ederiz...
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası
metin cankurt
bic_ci@hotmail.com
GERGEDAN
13/01/2014

         GERGEDAN REKLAMLARI..

    Neredeyse hemen hemen her radyo kanalında, TV kanalında, özellikle yöresel kanallarda sıkça duyduğumuz rahatsız edici reklamlar vardır.

   Bunlardan bir tanesi de cinsel içerikli sözüm ona cinsel gücü arttırıcı GERGEDAN reklamlarıdır. Bu reklamlar sadece TV ve radyo kanallarını esir almış durumda değil ayrıca telefonlarımıza mesaj yoluyla da reklamlarını yapmaktadırlar.

   Araştırmalarıma göre bu reklam yüzünden 800 binden fazla kişi dolandırılmış ve mağdur edilmiştir. Dolandırıcılar bu kişilerden 300 milyon TL haksız kazanç elde etmiştir.

   Kemal Sunal'ın bile en masum bir şekilde söylediği eşşoğlueşşek kelimesini daha birçok cümlelerini, Yeşilçam’ın birçok filmini, en ufak göğüs dekoltelerini sansürleyen ahlak bekçisi RTÜK bu cinsel içerikli rahatsız edici reklamlara ses çıkarmamaktadır. Telekomünikasyon iletişim bakanlığı, TC. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı da telefonlara gelen bu tür mesajlara ses çıkarmamaktadır. muhteşem yüzyıl dizisine laf atan, oradaki harem sahnelerini eleştiren  bizim böyle bir ecdadımız yoktur diyen başbakan bile bu reklamları duymamış veya görmemiş olacak ki bu konuda düşünce ifşa etmemişti. Hatta öğrenci evlerine değinen orada kızlı erkekli oturuyorlar böyle bir şey bizim kültürümüzde yoktur diyen başbakan bu tür cinsel içerikli reklamları nasıl görmez veya duymaz anlamış değilim. Sağlık bakanlığından da bu ürünler hakkında çalışma yapılmamış insanların sağlığı tehlikeye sokulmuştu..

   RTÜK’ün, bakanlıkların kısacası yetkili kişilerin en ufak bir şeyde ahlak cümleleri kuran kişilerin, bu reklamlara ses çıkarmamaları, birilerinin oğullarının bacanaklarının bu işlerde de eli var mı sorularını akla getiriyor. Çünkü 800 binden fazla kişiden ve 300 milyon tl gibi bir rakamdan söz ediliyor... Cebe indirilen para hiçte az değil...1214 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

cumhurbaşkanımızın derhal azarlaması gereken 13 kişi - 03/11/2014
Cumhurbaşkanımızın Derhal Azarlaması Gereken 13 Kişi Sigara içenler, 3 çocuk yapmayanlar, hakkımızı istiyoruz diyenler, spiral taktıran kadınlar, televizyon dizileri derken Cumhurbaşkanımız halkını hizaya sokmaya tüm hızıyla devam ediyor.
TRT'ye - 24/01/2014
TRT'ye "Alevi toplumu alaya alınamaz" cezası