• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Sponsorlarımız
Sponsorlarımız
Denetim Raporları
Geçirdiğimiz Denetimlerin Raporları
Duyurular
Güncel Duyurularımız
Banka Hesap Numaramız
Banka Hesap Numaramız
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam59
Toplam Ziyaret294437
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

Anasayfa

Cumhururiyetin ve Demokrasinin takipçileriyiz.

Katilleri lanetliyoruz, 
UNUTMADIK 
UNUTTURMAYACAĞIZ 


...:  İletişim  :...
   

sivas.karabalcik@gmail.com    

Etkinliklerimizde çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı mail adresimize göndermeniz halinde web sitemizde yayınlıyoruz. 
Reklam:

Aidat ödemelerinizi, bağışlarınızı, düğün takılarınızı veya cenaze yardımlarınızı banka hesap numaramıza açıklama yazarak gönderebilirsiniz.


Dernek Banka Hesap Numaramız;

Hesap Adı: SİVAS MERKEZ KARABALÇIK KÖYÜ KALKINDIRMA YARDIMLAŞMA

Türkiye İŞ Bankası Sarıgazi/İstanbul Şubesi - 1292 - 452996

IBAN no:TR66 0006 4000 0011 2920 4529 96
             
              (TR660006400000112920452996)


Üye aidat borçlarınızı bölge temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.ÖNEMLİ DUYURU

 

Değerli Köylülerimiz 2013 Yılında göreve başladığımız bugüne kadar Köyümüze, Köylümüze hizmet odaklı şeffaf bir Yönetim anlayışı benimsedik İstanbul, Sivas Dernekleri ile KÖY KONAĞI Hizmet Binası yapılması için sizlerden onay aldık ve bizlerde yapılmasını istedik, süreçlerimizi başlattık uyumlu bir şekilde devam ederken 30.04.2018 tarihinde Sivas ta yapılan ihalede Derneğimiz devre dışı bırakıldı. Tüm uyarılarımıza rağmen oldu bitti ye getirildi, buna rağmen sürece devam ettik ancak son yapılan toplantılarda İnşaattın 2,5 ay içerisinde borçlanarak tamamlanması Kaba inşaat maliyeti tahmini miktarı 450.000 TL dir (bugünkü fiyatlar 60 Ton Demir: 180.000,00 TL-200.000,00 TL bin+600 mikap beton 100.000,00 TL+65.000,00 TL İşçilik+ Tuğla, Çimento, Kum, Asmolin ve benzeri malzemeler bağış yapılan hizmet ve işçilikler hariç) alınacak malzemeler bir Yıl borçlanma fikrini dayatmalarını borçlanmayı kabul etmedik, Ülkemizde yaşanan ekonomik krizler varken, Bizlerde Maddi gücümüz ölçeğinde İlk temelin atılması daha sonraki süreçlerde etkinliklerin yapılması ve halkımızdan salımlar’ın toplanarak belli bir miktara erişmesi ile sürecin devam etmesinden yana tavır aldık,  Ancak bunu beraber yürümüş olduğumuz taraflara bunu kabul ettiremedik ve süreçten çekildik. Bizler böyle büyük bir borçlanmanın altına Üst kurulumuz olan Genel Kurullarımızdan yetki almadık, böyle bir borçlanmaya da yetkimi yoktur.

Bizler Yönetimlere gelirken Köylerimize hizmet adadık, bundan dolayı KÖYKONAĞI HİZMET BİNASI için, salınan salımları, bağışları toplayıp Köy Muhtarlığımızın Kurumsal hesabına yatıracağız. İstanbul da ikamet eden köylülerimizden rica bu proje ye destek olmaları Hane halkıma salınan salımları en kısa sürede ödemeleri rica olunur.


Saygılarımızla,

Dernek Yönetimi
Köyümüz hakkında  böyle kapsamlı bir çalışma yapılmamıştır.


Değerli arkadaşımız Yadigar İrem'e 19 bölümden oluşan, köyümüzü ve kültürümüzü anlatan bu çalışmasını bizlerle paylaştığı için Derneğimiz adına ve Köyümüz adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Çalışmaya ulaşmak için web sayfamızın Karabalçık başlığında Karabalçık Tarihi bölümünden yada Buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. 
     

Derneğimizin Kadın kolları ve Gençlik kollarının yaptığı etkinlikleri görebilmek için yukarıdaki logoları tıklayabilirsiniz.Vefat Eden Canlarımız
Organik Davetiye :)


Davetiyelerinizde bizzat kendiniz olmak istemez misiniz? Düğün sürecinde kontrol sizden çıkmış olabilir en azından davetiyeler istediğiniz gibi olsun. Size özel yapılacak davetiye çizimleriyle davetlerinize renk katın! İster düğün davetiyesi olsun ister sünnet davetiyesi, el emeği hazırlanan davetiyelerle hem misafirlerinizi gülümsetin hem de bir hatıra sahibi olun.

İletişim:
Turgay Erel
05555297642
organikcizer@gmail.com
instagram.com/organikcizer
organikcizer.blogspot.com.tr

Tarihte Bugün

Tarihte Bugün
Takvim
Veciz Söz
Çocukluğumda elime geçen iki kuruştan birini eğer kitaplara vermeseydim bugün yapabildiğim işlerin hiçbirini yapamazdım.