• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Sponsorlarımız
Sponsorlarımız
Denetim Raporları
Geçirdiğimiz Denetimlerin Raporları
Duyurular
Güncel Duyurularımız
Banka Hesap Numaramız
Banka Hesap Numaramız
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret157507
Aksoylar Düğün Salonu
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

Anasayfa

...:  İletişim  :...
   

sivas.karabalcik@gmail.com    

Etkinliklerimizde çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı mail adresimize göndermeniz halinde web sitemizde yayınlıyoruz.
Cumhururiyetin ve Demokrasinin takipçileriyiz...


... Öğrenim Burs Başvurusu ...


2019-20120 Öğretim yılında, Üniversitede okuyan, maddi imkanları yetersiz öğrencilerimize öğrenim bursu verilecektir.
Burs almak isteyen öğrencilerimiz ve geçen sene burs alan öğrencilerimiz de dahil  "Burs Başvuru Formu" ve "Öğrenci Belgesi" ile bölge temsilcilerimize evraklarını 31.11.2019 tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.
Bu tarihe kadar evraklarını teslim etmeyen öğrencilerin başvurusu dikkate alınmayacaktır.

Değerli köylülerimiz Öğrenci Bursları için düzenleyeceğimiz Hayır Kermesine desteklerinizi bekliyoruz.
!!! Kermesimiz 20 Ekimde Dernek merkezinde yapılacaktır. !!!


Burs Başvuru formunu görmek için yukarıdaki resmi tıklayınız...

Karabalçık CUP'19 da finalin adı belli oldu,


Okmeydanı ve Gülensu takımlarımız final maçını oynamaya hak kazandılar.
Centilmenliğin ve köyümüzün kazanacağı son maçları izlemek için tüm köylülerimizi Gülensu Spor Sahasına davet ediyoruz.


Final Maçı:  27 Ekimde yapılacak olup, maç saatleri daha sonra yayınlanacaktır.Ş
ampiyonluk Maçı
OKMEYDANI  vs  GÜLENSU

Detayları görebilmek için Lütfen yukarıdaki resmi tıklayınız...14 Temmuz 2019 da Gençlik Kollarımızın düzenlediği Piknik ile ilgili görüntüleri izlemek için lütfen aşağıdaki fotoğrafı tıklayınız.

ÖNEMLİ DUYURU

 

Değerli Köylülerimiz 2013 Yılında göreve başladığımız bugüne kadar Köyümüze, Köylümüze hizmet odaklı şeffaf bir Yönetim anlayışı benimsedik İstanbul, Sivas Dernekleri ile KÖY KONAĞI Hizmet Binası yapılması için sizlerden onay aldık ve bizlerde yapılmasını istedik, süreçlerimizi başlattık uyumlu bir şekilde devam ederken 30.04.2018 tarihinde Sivas ta yapılan ihalede Derneğimiz devre dışı bırakıldı. Tüm uyarılarımıza rağmen oldu bitti ye getirildi, buna rağmen sürece devam ettik ancak son yapılan toplantılarda İnşaattın 2,5 ay içerisinde borçlanarak tamamlanması Kaba inşaat maliyeti tahmini miktarı 450.000 TL dir (bugünkü fiyatlar 60 Ton Demir: 180.000,00 TL-200.000,00 TL bin+600 mikap beton 100.000,00 TL+65.000,00 TL İşçilik+ Tuğla, Çimento, Kum, Asmolin ve benzeri malzemeler bağış yapılan hizmet ve işçilikler hariç) alınacak malzemeler bir Yıl borçlanma fikrini dayatmalarını borçlanmayı kabul etmedik, Ülkemizde yaşanan ekonomik krizler varken, Bizlerde Maddi gücümüz ölçeğinde İlk temelin atılması daha sonraki süreçlerde etkinliklerin yapılması ve halkımızdan salımlar’ın toplanarak belli bir miktara erişmesi ile sürecin devam etmesinden yana tavır aldık,  Ancak bunu beraber yürümüş olduğumuz taraflara bunu kabul ettiremedik ve süreçten çekildik. Bizler böyle büyük bir borçlanmanın altına Üst kurulumuz olan Genel Kurullarımızdan yetki almadık, böyle bir borçlanmaya da yetkimi yoktur.

Bizler Yönetimlere gelirken Köylerimize hizmet adadık, bundan dolayı KÖYKONAĞI HİZMET BİNASI için, salınan salımları, bağışları toplayıp Köy Muhtarlığımızın Kurumsal hesabına yatıracağız. İstanbul da ikamet eden köylülerimizden rica bu proje ye destek olmaları Hane halkıma salınan salımları en kısa sürede ödemeleri rica olunur.


Saygılarımızla,

Dernek Yönetimi
Köyümüz hakkında  böyle kapsamlı bir çalışma yapılmamıştır.


Değerli arkadaşımız Yadigar İrem'e 19 bölümden oluşan, köyümüzü ve kültürümüzü anlatan bu çalışmasını bizlerle paylaştığı için Derneğimiz adına ve Köyümüz adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Çalışmaya ulaşmak için web sayfamızın Karabalçık başlığında Karabalçık Tarihi bölümünden yada Buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. 
     

Derneğimizin Kadın kolları ve Gençlik kollarının yaptığı etkinlikleri görebilmek için yukarıdaki logoları tıklayabilirsiniz.
Derneğimiz GÜR FED üyesidir.

Vefat Eden Canlarımız
Okmeydanı Düğün Salonu

İLETİŞİM:

Okmeydanı Düğün Salonu

Mahmut Şevket Paşa Mah. Sivas Sokak
 No : 16  Okmeydanı-Şişli / İstanbul
Telefon  : 0(212)250 9158

Organik Davetiye :)


Davetiyelerinizde bizzat kendiniz olmak istemez misiniz? Düğün sürecinde kontrol sizden çıkmış olabilir en azından davetiyeler istediğiniz gibi olsun. Size özel yapılacak davetiye çizimleriyle davetlerinize renk katın! İster düğün davetiyesi olsun ister sünnet davetiyesi, el emeği hazırlanan davetiyelerle hem misafirlerinizi gülümsetin hem de bir hatıra sahibi olun.

İletişim:
Turgay Erel
05555297642
organikcizer@gmail.com
instagram.com/organikcizer
organikcizer.blogspot.com.tr

Tarihte Bugün

Tarihte Bugün
Takvim
Veciz Söz
Çocukluğumda elime geçen iki kuruştan birini eğer kitaplara vermeseydim bugün yapabildiğim işlerin hiçbirini yapamazdım.