• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam65
Toplam Ziyaret232118
Grand.Okmeydanı


Grand Okmeydanı Balo Davet ( Okmeydanı Düğün Salonu) olarak, birlik ve beraberleğimizi sürdürmek adına salonumuzda gerçekleştireceğimiz Düğün, Nişan, Kına etkinliklerinde Karabalçık Köylülerine özel İndirim yapılacaktır.

Saygılarımızı arz ederiz...
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

AidatlarDeğerli köylülerimiz yönetim kurulumuzun aldığı karar gereği en az iki yıl ve üzeri üye aidat borcu olan üyelerimizin eylül/2014 ayı sonuna kadar bölge temsilcilerine peşin veya taksitler halinde ödemeleri gerekmektedir, ödenmediği takdirde hizmetlerimizden faydalanamayacaktır.

Yukarıda belirtilen dilimlerdeki aidatını ödemeyen ve ödemekte imtina eden üyelerimiz aşağıda belirtilen hizmetlerimizden ancak mevcut üye aidatının 10 katını ödemek koşulu ile hizmetten faydalanacaktır.(maddi durumu olmayan ödeme güçlüğü çeken üyelerimizin de yazılı dilekçeyle yönetim kuruluna başvurması ve yönetim kurulunun değerlendirmesi sonucu başvuru sonuçlandırılacaktır.)

1-Düğün davetiyelerinin kaşelenmesi mevcut üye aidatının 10 katı ödemek suretiyle yapılacaktır.

2-Cenaze hariç diğer sms’leri mevcut üye aidatının 10 katı ödemek suretiyle yapılacaktır.

3-Bedelsiz yapılan sosyal etkinliklere katılayamayacaktır.

4-Burs ve yardımlardan ancak koşullu şekilde yararlanacaktır. Diğer üyelerimiz önceliklidir.

5-Dernek olarak yapmış olduğumuz hizmetleri konusunda bu üyelerimizin eleştiri ve talepleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sivil toplum kuruluşları ancak üyelerinin yapmış olduğu katkılar ve desteklerle ayakta dururlar köy derneğimizin bölgede söz sahibi ve önder olması maddi ve manevi gücü sayesinde olur.

Günü gününe ödemesini ve bağışlarını esirgemeyen tüm üyelerimize yönetim olarak sonsuz şükranlarımızı sunarız, her zaman onlara hizmet etmeye hazırız.