• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret163702
Aksoylar Düğün Salonu
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

Fikstur





HaftaTarihSaatHOMESCOREAWAYDetaylar
120 Nisan12:00Sivritepe
Fatih Doğan-Ercan Karayay
22Ulukapı
Ahmet Sübütay(2)
 Ercan Batal(Sivritepe) /Ahmet Sübütay(Ulukapı)
120 Nisan13:30Çatalkaya11Yeni Boğazkesen
120 Nisan15:00Armutlu
Okan Şahin
11İnceyol
Hakan Özcan
 Mesut Kabakbaş-Osman Şahin-Okan Şahin(Armutlu) /Hakan Özcan-selahattin Ocak-Adnan Ateş(İnceyol)
120 Nisan16:30Asarcık
Deniz Şahin-Umut Döven-Cevdet Kale-Turan Karakazan
40Kızkapan
120 Nisan18:00Kızılalan
Serkan Kütük (2)
22Kulyusuf
Osman Top-Turan Parlar
 Cemal İlhan-Tekin Tüfenk(Kızılalan) / Ali Coşkun-Samet Parlar-Serdar Coşkun(Kulyusuf)
 Ufuk Coşkun (1 maç ceza)
120 Nisan19:30Yavu
İrfan Erdoğan

11Emirhan
Gökhan Kaya
 Gökhan Kaya-Hamza Koç(Emirhan) / Hüseyin Erdoğan(Yavu)
120 Nisan21:00İlkindi
Fatih çil-Mehmet Çil-Metin Çil

30Eski Boğazkesen Erdal arslan-Ahmet Can(İlkindi) / Burak Topçu-Ali Boğazkesen(E.Boğazkesen)
120 Nisan22:30Ağılkaya
Fatih Gaplan

16Arpayazı
Hüseyin Erdoğan(2)-Kenan Erdoğan(2)-Tayyip Erdoğan-Fatih Koç
 Doğan Türker(Ağılkaya)
227 Nisan12:00Demiryazı07İlkindi
Mehmet Çil(2)-Metin Çil(2)-Ahmet Can-Mehmet Çil(kapo)-Burak Delibaş
 Burak Özkaya(Demiryazı)
227 Nisan13:30Gözeli
Okan Coşkun(2)
23Ağılkaya
Mehmet Caylak-Ömer Basmaz-Emre Kılıç
 Doğan Türker-Mustafa Erdoğan(Ağılkaya)
227 Nisan15:00Tahtıkement
Recep Kayfeci-Aykut Diktaş
23Kızılalan
Serkan Kütük-Emrah Kütük-Ali Kütük
 Erdem Kütük-Ali Kütük(Kızılalan) / Aykut Cerit(Tahtıkement)
 Eren Emiroğlu-Ali Osman Emiroğlu-Aykut Diktaş(Tahtıkement) 1 maç ceza
227 Nisan16:30Karabalçık
Hüseyin Tekin(2)
Yunus Güngör(2)
42Yavu
Muhammed Tuncer-Yasin Tuncer
 Murat Kalyon-Eren  Erel(Karabalçık) /Hüseyin Erdoğan (Yavu)
227 Nisan18:00Arpayazı
Hüseyin Erdoğan -Kenan Erdoğan
23Armutlu
Okan Şahin(2)-KayaŞahin
 Mesut Kabakbaş-İbrahim Boran(Armutlu)
227 Nisan19:30Kulyusuf
Turan Parlar
11Asarcık
Cevdet Kale
 Osman Top(Kulyusuf) / Erdem Keten-Caner Kartal(Asarcık)
227 Nisan21:00Eski Boğazkesen
Cihan Ün
15Sivritepe
Fatih Doğan(3)-Çetin Batal-Abdullah Toparlar
 İbrahim Polat-Ebubekir Kurt (E.Boğazkesen)
227 Nisan22:30Emirhan
Ayhan Kaya
11Çatalkaya
Halil Topal
 Gökhan Kaya(Emirhan) / Ali Sarı (Çatalkaya)
34 Mayıs12:00Yeni Boğazkesen11Emirhan
34 Mayıs13:30Çatalkaya20Karabalçık
34 Mayıs15:00Kızkapan21Kulyusuf
34 Mayıs16:30Asarcık80Tahtıkement
34 Mayıs18:00Ulukapı32Eski Boğazkesen
34 Mayıs19:30İnceyol41Arpayazı
34 Mayıs21:00Armutlu30Gözeli
34 Mayıs22:30Sivritepe21Demiryazı
411 Mayıs12:00Kızılalan21Asarcık
411 Mayıs13:30Tahtıkement05Kızkapan
411 Mayıs15:00İlkindi11Sivritepe
411 Mayıs16:30Demiryazı22Ulukapı
411 Mayıs18:00Ağılkaya21Armutlu
411 Mayıs19:30Gözeli22İnceyol
411 Mayıs21:00Yavu11Çatalkaya
411 Mayıs22:30Karabalçık22Yeni Boğazkesen
518 Mayıs12:00Eski Boğazkesen03Demiryazı
518 Mayıs13:30Arpayazı35Gözeli
518 Mayıs15:00Kulyusuf41Tahtıkement
518 Mayıs16:30Kızkapan11Kızılalan
518 Mayıs18:00İnceyol10Ağılkaya
518 Mayıs19:30Yeni Boğazkesen52Yavu
518 Mayıs21:00Emirhan13Karabalçık
518 Mayıs22:30Ulukapı22İlkindi






Elemeler    ( 25.Mayıs.2014 Pazar) 
1.maç / saat-12:002.maç / saat-13:303.maç / saat-15:004.maç / saat-16:30
İLKİNDİ - GÖZELİİNCEYOL - DEMİRYAZIKARABALÇIK - KULYUSUFASARCIK - EMİRHAN
5.maç / saat-18:006.maç / saat-19:307.maç / saat-21:008.maç / saat-22:30
SİVRİTEPE - AĞILKAYAARMUTLU - ULUKAPIY.BOĞAZKESEN - KIZKAPANKIZILALAN - ÇATALKAYA






Çeyrek Finaller    ( 01.Haziran.2014 Pazar ) 
saat-15:00saat-16:30saat-18:00saat-19:30
1.maç galibi - 7.maç galibi2.maç galibi - 8.maç galibi3.maç galibi - 5.maç galibi4.maç galibi - 6.maç galibi







Yarı Final    ( 08.Haziran.2014 Pazar ) 
saat-17:00saat-18:30
1.maç galibi - 4.maç galibi2.maç galibi - 3.maç galibi










Final    ( 15.Haziran.2014 Pazar ) 
Saat - 15:003.lük - 4.lük maçı
Saat - 16:30Geleneksel Şenlik Programı
Saat - 18:00ŞAMPİYONLUK MAÇI