FOTOĞRAFLAR
...: Fikstür :...
Karabalçık CUP'19 Şampiyonu
OKMEYDANI
...Gol Krallığı...Kupa Gol Kralı:Turgay Erel
Gol Krallığı | Gol sayısı |
Turgay Erel (Anadoluhisarı) | 8 |
Cihat İnan (Okmeydanı) | 6 |
Erkan Kılıç (Okmeydanı) | 6 |
Emrullah Elgün(Kavakpınar GENÇ) | 5 |
Eren Çağlar (Kavakpınar) | 4 |
Mesut Köksal (Gülensu) | 4 |
Kaan Baykal (Okmeydanı) | 4 |
Eren Öktem(Sancaktepe) | 4 |
| |
| |
Final maçları için takım bazında gol dağılımı ise şu şekilde:
Okmeydanı | Gol Sayısı | | Gülensu | Gol Sayısı | | Anadoluhisarı | Gol Sayısı | | Kavakpınar GENÇ | Gol Sayısı |
Cihat İnan | 6 | Adem Kılıç | | Can Dağ | 3 | Emrullah Elgün | 5 |
Erkan Temur | 1 | Sadık Onar | 2 | Engin Erdem | | Turan Elgün | |
Gökhan Tekin | 3 | Şener Kılıç | | Aydemir İşlen | | Özler İşlen | |
Hüseyin Tekin | 3 | Mehmet Çakır | | Özgür Dağ | 1 | Deniz İşlen | |
Serdar Baykal | | Halil Elgün | 1 | Gökhan Erdem | | Cüneyt İşlen | 1 |
Ahmet Mete | | Cemal Elgün | | Bülent Dağ | 1 | Murat İrek | |
Hasan Kutbay | | Mesut Köksal | 4 | Turgay Erel | 8 | Berkcan Buz | 1 |
Akın Ayan | | Ali Alkun | 2 | Semih Dağ | 1 | Barış Ceylan | |
Kaan Baykal | 4 | Fethi Cankurt | | Veli Gümüş | 1 | Ferhat Dağ | |
Taner Ayan | | Eyüp Ergün | | Yusuf Elibal | | Umut Keskin | 2 |
Erkan Kılıç | 5 | Can Elgün | | Salman Elgün | | Mesut Cansu | |
Aydın Kılıç | | Şafak Elgün | | Eren Erel | | Servet Keskin | |
Ali İrek | | Ali Artuç | 3 | | | İsmail tekin | 1 |
İsmail tekin | 2 | Veli elgün | 2 | | | | |
Hakan kılıç | 1 | Ersin çetin | 2 | | | | |
| | | | | | | |
PUAN DURUMU A Grubu | TAKIM | O | G | B | M | AG | YG | AV | P |
1. | ANADOLUHİSARI | 3 | 2 | | 1 | 12 | 6 | 6 | 6 |
2. | GÜLENSU | 3 | 2 | | 1 | 10 | 8 | 2 | 6 |
3. | KAVAKPINAR | 3 | 1 | | 2 | 10 | 14 | -4 | 3 |
4. | SANCAKTEPE | 3 | 1 | | 2 | 8 | 12 | -4 | 3 |
B Grubu | TAKIM | O | G | B | M | AG | YG | AV | P |
1. | KAVAKPINAR GENÇ | 3 | 3 | | 0 | 12 | 7 | 5 | 9 |
2. | OKMEYDANI | 3 | 2 | | 1 | 19 | 12 | 7 | 6 |
3. | KÜÇÜKSU | 3 | 1 | | 2 | 12 | 15 | -3 | 3 |
4. | GÜLSUYU | 3 | 0 | | 3 | 9 | 18 | -9 | 0 |
Maç Saatleri 22 Eylül Pazar günü saat | Birinci hafta |
|
16:00-17:00 | Anadoluhisarı 6 - 1 | Sancaktepe |
17:00-18:00 | Kavakpınar GENÇ (Hükmen) 3 - 0 | Küçüksu |
18:00-19:00 | Gülensu 4 - 5 | Kavakpınar |
19:00-20:00 | Okmeydanı 6 - 3 | Gülsuyu |
GOLLER: Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 - Veli Gümüş 1 - Semih Dağ 1 -Bülent Dağ 1
Sancaktepe:Alper Dağ 1
Gülsuyu:Cengiz İleri 2 - Göksu Kutbay 1
Okmeydanı:Kaan Baykal 2 -Cihat İnan 1 - Erkan Temur 1 -Hüseyin Tekin 1 -Erkan Kılıç 1
Gülensu:Ali Artuç 2 -Mesut Köksal 1 -Ali Alkun 1
Kavakpınar:Fırat Kalyon 2 -Levent Karaca 1 -Ulaş İrek 1 -Eren Çağlar 1
29 Eylül Pazar günü saat | İkinci hafta |
|
12:00-13:00 | Kavakpınar GENÇ 5 - 4 | Okmeydanı |
13:00-14:00 | Gülensu 2 - 1 | Anadoluhisarı |
14:00-15:00 | Küçüksu 8 - 3 | Gülsuyu |
15:00-16:00 | Kavakpınar 2 - 5 | Sancaktepe |
GOLLER: Okmeydanı:Erkan Kılıç 1 -Cihat İnan 1 -İsmail Tekin 1 -Hakan Kılıç 1
Kavakpınar Genç:Emrullah Elgün 2 -Umut Keskin 2 -Cüneyt İşlen 1
Gülsuyu:Ersoy Gümüş KK 1 -Cengiz İleri 1 -İsmail Tekin 1
Küçüksu:Deniz Dağ 1 -Öncü İleri 2 -Yunus Güngör 1 -Ali Karaca 3 -Kenan Elibal 1
Gülensu:Halil Elgün 1 -Ali Ardıç 1
Anadoluhisarı:Can Dağ 1
Sancaktepe:Bayram Cankurt 1 -Eren Öktem 3 -Emrah Öktem 1
Kavakpınar:Eren Çağlar 2
06 Ekim Pazar günü saat | Üçüncü hafta |
|
15:00-16:00 | Kavakpınar 3 - 5 | Anadoluhisarı |
16:00-17:00 | Küçüksu 4 - 9 | Okmeydanı |
17:00-18:00 | Gülensu 4 - 2 | Sancaktepe |
18:00-19:00 | Kavakpınar GENÇ 4 - 3 | Gülsuyu |
GOLLER: Kavakpınar:Fırat Kalyon 1 -Levent Karaca 1 -Eren Çağlar 1
Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 -Özgür Dağ 1 -Can Dağ 1
Küçüksu: Yunus Güngör 2 -Sinan Tekin 1 -Öncü İleri 1
Okmeydanı:Erkan Kılıç 2 -Gökhan Tekin 2 -Hüseyin Tekin 1 -Cihat İnan 2 -Kaan Baykal 1 -İsmail Tekin 1
Sancaktepe: Eren Öktem 1 -Bayram Cankurt 1
Gülensu:Mesut Köksal 2 -Sadık Onar 1 -Hikmet Kurt KK
Kavakpınar GENÇ:Emrullah Elgün 3 -Berkcan Buz 1
Gülsuyu:İsmail Tekin 1 -Hüseyin Tekin 1 -Sezer Ergün 1
13 Ekim Pazar günü saat | Yarı Final Maçları |
|
14:00-15:00 | Anadoluhisarı 3 - 6 | Okmeydanı |
15:00-16:00 | Kavakpınar GENÇ 1 - 7 | Gülensu |
GOLLER: Anadoluhisarı:Turgay Erel 2 -Can Dağ 1
Okmeydanı:Cihat İnan 2 -Hüseyin Tekin 1 -Gökhan Tekin 1 -Kaan Baykal 1 -Erkan Kılıç 1
Gülensu:Veli Elgün 2 -Mesut Köksal 1 -Sadık Onar 1 -Ersin Çetin 2 -Ali Alkun 1
Kavakpınar GENÇ:İsmail Tekin
27 Ekim Pazar günü saat | Final |
|
| | |
16:30 | OKMEYDANI 3 - 2 GÜLENSU | |
GOLLER: Okmeydanı:Gökhan Tekin - Hüseyin Tekin - Erkan Kılıç
Gülensu:Ersin Çetin - Sadık onar
Takım Listeleri
A GRUBU Sancaktepe | | Gülensu | | Kavakpınar | | Anadoluhisarı |
Özkan Dağ | | Adem Kılıç | | Murat Kalyon | | Can Dağ |
Sefer Kurt | | Sadık Onar | | Nihat Kalyon | | Engin Erdem |
Bayram Cankurt | | Şener Kılıç | | Levent Karaca | | Aydemir İşlen |
Emrah Öktem | | Mehmet Çakır | | Eren Çağlar | | Özgür Dağ |
Tarık Koçer | | Halil Elgün | | Hasan Meral | | Gökhan Erdem |
Hikmet Kurt | | Cemal Elgün | | Orhan İşlen | | Bülent Dağ |
Emre Öktem | | Mesut Köksal | | Eray Temur | | Turgay Erel |
Sadık Kurt | | Ali Alkun | | Gazi Ocak | | Semih Dağ |
Yücel Kurt | | Fethi Cankurt | | Mert Kaya | | Veli Gümüş |
Eren Öktem | | Eyüp Ergün | | Kazım Oflaz | | Yusuf Elibal |
Tolga Ayan | | Can Elgün | | Ali Karaca | | Salman Elgün |
Alper Dağ | | Şafak Elgün | | Servet Keskin | | Eren Erel Özgür Türkmen Dağ |
| | Ali Artuç | | Kerem Karaca Ulaş İrek Fırat Kalyon | | |
B GRUBU Okmeydanı | | Gülsuyu | | Küçüksu | | Kavakpınar GENÇ |
Cihat İnan | | Kemal İlhan | | Aslan Erdem | | Emrullah Elgün |
Erkan Temur | | Selçuk Temur | | Anıl Gümüş | | Turan Elgün |
Erkan Kılıç | | Serdar Artuç | | Abdullah Dağ | | Özler İşlen |
Hüseyin Tekin | | Sercan Köksal | | Burhan Erdem | | Deniz İşlen |
Gökhan Tekin
İsmail Tekin | | Gökhan Kılıç | | Berkay Dağ | | Cüneyt İşlen |
Hakan Kılıç | | Umut Tekin | | Cem Dağ | | Murat İrek |
Ali İrek | | Sezer Ergün | | Deniz Dağ | | Berkcan Buz |
Aydın Kılıç | | Cengiz İleri | | Ender Kaya | | Barış Ceylan |
Kaan Baykal | | Cemil İleri | | Ersoy Gümüş | | Ferhat Dağ |
Serdar Baykal | | Batuhan Palaz | | Kenan Elibal | | Umut Keskin |
Akın Ayan | | Göksu Kutbay | | Sinan Tekin | | Mesut Cansu |
Taner Ayan | | | | Öncü İleri | | Şenol Ergün |
Hasan Kutbay | | | | Yunus Güngör | | |
Gruplar
A Grubu | | | B Grubu |
Gülensu | | | Okmeydanı |
Kavakpınar | | | Küçüksu |
Anadoluhisarı | | | Kavakpınar GENÇ |
Sancaktepe | | | Gülsuyu |