• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret184774
Aksoylar Düğün Salonu
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

2019 Futbol Turnuvası Maç Saatleri

Maç Saatleri

22 Eylül Pazar günü saatBirinci hafta
16:00-17:00Anadoluhisarı         6      -     1Sancaktepe
17:00-18:00Kavakpınar GENÇ  (Hükmen)  3 - 0Küçüksu
18:00-19:00Gülensu                4  -  5Kavakpınar
19:00-20:00Okmeydanı             6  -    3Gülsuyu

GOLLER: Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 - Veli Gümüş 1 - Semih Dağ 1 -Bülent Dağ 1
              Sancaktepe:Alper Dağ 1 
              Gülsuyu:Cengiz İleri 2 - Göksu Kutbay 1
              Okmeydanı:Kaan Baykal 2 -Cihat İnan 1 - Erkan Temur 1 -Hüseyin Tekin 1 -Erkan Kılıç 1
              Gülensu:Ali Artuç 2 -Mesut Köksal 1 -Ali Alkun 1
              Kavakpınar:Fırat Kalyon 2 -Levent Karaca 1 -Ulaş İrek 1 -Eren Çağlar 1



29 Eylül Pazar günü saatİkinci hafta
12:00-13:00Kavakpınar GENÇ           5  -  4Okmeydanı
13:00-14:00Gülensu                      2 - 1Anadoluhisarı
14:00-15:00Küçüksu                  8 - 3Gülsuyu
15:00-16:00Kavakpınar                 2 - 5Sancaktepe

GOLLER: Okmeydanı:Erkan Kılıç 1 -Cihat İnan 1 -İsmail Tekin 1 -Hakan Kılıç 1
               Kavakpınar Genç:Emrullah Elgün 2 -Umut Keskin 2 -Cüneyt İşlen 1
               Gülsuyu:Ersoy Gümüş KK 1 -Cengiz İleri 1 -İsmail Tekin 1
               Küçüksu:Deniz Dağ 1 -Öncü İleri 2 -Yunus Güngör 1 -Ali Karaca 3 -Kenan Elibal 1
               Gülensu:Halil Elgün 1 -Ali Ardıç 1
               Anadoluhisarı:Can Dağ 1
               Sancaktepe:Bayram Cankurt 1 -Eren Öktem 3 -Emrah Öktem 1
               Kavakpınar:Eren Çağlar 2





06 Ekim Pazar günü saatÜçüncü hafta
15:00-16:00Kavakpınar                 3 - 5 Anadoluhisarı
16:00-17:00Küçüksu                 4 - 9Okmeydanı
17:00-18:00Gülensu              4 - 2Sancaktepe
18:00-19:00Kavakpınar GENÇ        4 - 3Gülsuyu

GOLLER: Kavakpınar:Fırat Kalyon 1 -Levent Karaca 1 -Eren Çağlar 1
              Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 -Özgür Dağ 1 -Can Dağ 1
              Küçüksu: Yunus Güngör 2 -Sinan Tekin 1 -Öncü İleri 1
              Okmeydanı:Erkan Kılıç 2 -Gökhan Tekin 2 -Hüseyin Tekin 1 -Cihat İnan 2 -Kaan Baykal 1 -İsmail Tekin 1
              Sancaktepe: Eren Öktem 1 -Bayram Cankurt 1
              Gülensu:Mesut Köksal 2 -Sadık Onar 1 -Hikmet Kurt KK
              Kavakpınar GENÇ:Emrullah Elgün 3 -Berkcan Buz 1
              Gülsuyu:İsmail Tekin 1 -Hüseyin Tekin 1 -Sezer Ergün 1





13 Ekim Pazar günü saatYarı Final Maçları
14:00-15:00Anadoluhisarı          3  -  6Okmeydanı
15:00-16:00Kavakpınar GENÇ       1  -  7     Gülensu
GOLLER: Anadoluhisarı:Turgay Erel 2 -Can Dağ 1
             Okmeydanı:Cihat İnan 2 -Hüseyin Tekin 1 -Gökhan Tekin 1 -Kaan Baykal 1 -Erkan Kılıç 1
             Gülensu:Veli Elgün 2 -Mesut Köksal 1 -Sadık Onar 1 -Ersin Çetin 2 -Ali Alkun 1
             Kavakpınar GENÇ:İsmail Tekin




27 Ekim Pazar günü saatFinal
16:30         OKMEYDANI  3 - 2  GÜLENSU
GOLLER: Okmeydanı:Gökhan Tekin - Hüseyin Tekin - Erkan Kılıç
              Gülensu:Ersin Çetin - Sadık onar