• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret267445
Grand.Okmeydanı


Grand Okmeydanı Balo Davet ( Okmeydanı Düğün Salonu) olarak, birlik ve beraberleğimizi sürdürmek adına salonumuzda gerçekleştireceğimiz Düğün, Nişan, Kına etkinliklerinde Karabalçık Köylülerine özel İndirim yapılacaktır.

Saygılarımızı arz ederiz...
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

_Güncel_Duyuru
ÖNEMLİ DUYURU

 

Değerli Köylülerimiz 2013 Yılında göreve başladığımız bugüne kadar Köyümüze, Köylümüze hizmet odaklı şeffaf bir Yönetim anlayışı benimsedik İstanbul, Sivas Dernekleri ile KÖY KONAĞI Hizmet Binası yapılması için sizlerden onay aldık ve bizlerde yapılmasını istedik, süreçlerimizi başlattık uyumlu bir şekilde devam ederken 30.04.2018 tarihinde Sivas ta yapılan ihalede Derneğimiz devre dışı bırakıldı. Tüm uyarılarımıza rağmen oldu bitti ye getirildi, buna rağmen sürece devam ettik ancak son yapılan toplantılarda İnşaattın 2,5 ay içerisinde borçlanarak tamamlanması Kaba inşaat maliyeti tahmini miktarı 450.000 TL dir (bugünkü fiyatlar 60 Ton Demir: 180.000,00 TL-200.000,00 TL bin+600 mikap beton 100.000,00 TL+65.000,00 TL İşçilik+ Tuğla, Çimento, Kum, Asmolin ve benzeri malzemeler bağış yapılan hizmet ve işçilikler hariç) alınacak malzemeler bir Yıl borçlanma fikrini dayatmalarını borçlanmayı kabul etmedik, Ülkemizde yaşanan ekonomik krizler varken, Bizlerde Maddi gücümüz ölçeğinde İlk temelin atılması daha sonraki süreçlerde etkinliklerin yapılması ve halkımızdan salımlar’ın toplanarak belli bir miktara erişmesi ile sürecin devam etmesinden yana tavır aldık,  Ancak bunu beraber yürümüş olduğumuz taraflara bunu kabul ettiremedik ve süreçten çekildik. Bizler böyle büyük bir borçlanmanın altına Üst kurulumuz olan Genel Kurullarımızdan yetki almadık, böyle bir borçlanmaya da yetkimi yoktur.

Bizler Yönetimlere gelirken Köylerimize hizmet adadık, bundan dolayı KÖYKONAĞI HİZMET BİNASI için, salınan salımları, bağışları toplayıp Köy Muhtarlığımızın Kurumsal hesabına yatıracağız. İstanbul da ikamet eden köylülerimizden rica bu proje ye destek olmaları Hane halkıma salınan salımları en kısa sürede ödemeleri rica olunur.


Saygılarımızla,

Dernek Yönetimi

Değerli Köylülerimiz,

Köy yollarımızın yapılması ile ilgili imzalanan sözleşmenin tam metnini görebilmek için lütfen yukarıdaki fotoğrafı tıklayınız.
Antalya Abdal Musa gezimize ait fotoğrafları görmek için üstteki fotoğrafı tıklayınız.Duyuru
:

Yetiştirilmek üzere Düğünlerde spiker olarak görev alacak gençlerimizi arıyoruz. 
Lütfen dernek yetkililerimize başvurun. Soru: Neden aidatlar 50 TL oldu ?Cevap içinLütfen Burayı Tıklayınız...Aidatlar ile ilgili bilgilendirme için lütfen BURAYI tıklayınız-->>>>  AĞAÇLANDIRMA KAMPANYAMIZA KATILANLARI GÖRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ <<<<--


İş bankası hesap numaramıza havale yaparak kampanyamıza katılabilirsiniz.Her ağaç 5 TL dir.
İş Bankası hesap numaramız:
IBAN no:TR66 0006 4000 0011 2920 4529 96