• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret147039
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

SMS kayıt sistemi

SMS alamayan üyelerimizin bilgilerine sunarız...
TÜM ÜYELERİMİZİN VE KÖYLÜLERİMİZİN DİKKATİNE

Değerli Üyelerimiz ve Köylülerimiz,
Yönetimimizin almış olduğu karar doğrultusunda (2017 dahil) 4 Yıl ve üzeri borcu olan (89 kişi) üyelerimizin ve Üye olmayan (166 kişi) köylülerimizin telefon numaraları SMS sistemimizde blokeli hale getirilmiştir. Yalnızca üyelerimizin aidat borçlarını ödemek ve ödeyeceği tarihi taahhüt etmek kaydıyla SMS blokesi kaldırılacaktır. Üye olmayanlar da üye yapıldıktan sonra sisteme dahil edilecektir.

Bir üyenin asli görevi aidatını zamanında ödemesidir. Sizlerden talebimiz haksız bir ortam oluşmaması için Tüm üyelerimizin aidatlarını ödemesidir. Aidatını zamanında ödeyen üyelerimiz haklı olarak yönetimimize itiraz ediyor, ödeyenle ödemeyen neden aynı hizmeti alıyor diye sitem ediyorlar. Sadece ödeme güçlüğü olan üyelerimiz veya aidatları ile ilgili geçmiş dönemlerde ödeyip te makbuzu olmayan veya verilmedi diyenler itiraz dilekçeleri ile Yönetimimize başvurmaları halinde gerekli incelemeler yapılacaktır.

Yönetimimizin buradaki amacı hiçbir üyemizi veya köylümüzü SMS sisteminden çıkarmak değildir. Üye aidatını ödeyen üyelerimiz bu sistemi finanse etmekte ve haksız bir durum ortaya çıkmaktadır. Bu durumu bir nebze de olsa adil duruma getirmek için, Üyelerimizin üye aidatlarını ödemesi talebimizdir.

Bölge Temsilcilerimize veya Kavakpınar da bulunan Dernek merkezimize talep dilekçelerinizi iletebilirsiniz.

         Aidat borcunu Banka yoluyla ödemek isteyen Üyelerimiz aidatların hangi yıla ait olduğunu açıklama bölümüne yazmaları rica olunur: Yeni Üye olacakların bölge temsilcilerimize başvurması gerekmektedir.

Anlayışınız ve Destekleriniz için teşekkür ederiz.

DERNEK YÖNETİMİ

 

Hesap Adı:SivasKarabalçık Köyü
Türkiye İŞ Bankası Sarıgazi/İstanbul Şubesi - 1292 - 452996


IBAN No:TR66 0006 4000 0011 2920 4529 96
                 

2013 ve öncesi aidat bedeli: 30 TL


2014-2015-2016 yılı aidat bedeli: 50 TL

 
528 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın