• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret157506
Aksoylar Düğün Salonu
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

2019 FUTBOL TURNUVAMIZ--Yeni



FOTOĞRAFLAR



...:  Fikstür  :...










...Gol Krallığı...

Gol KrallığıGol sayısı
Turgay Erel (Anadoluhisarı)8
Cihat İnan (Okmeydanı)6
Emrullah Elgün(Kavakpınar GENÇ)5
Erkan Kılıç (Okmeydanı)5
Eren Çağlar (Kavakpınar)4
Mesut Köksal (Gülensu)4
Kaan Baykal (Okmeydanı)4
Eren Öktem(Sancaktepe)4
  
  


Final maçları için takım bazında gol dağılımı ise şu şekilde:

OkmeydanıGol SayısıGülensuGol SayısıAnadoluhisarıGol SayısıKavakpınar GENÇGol Sayısı
Cihat İnan6Adem Kılıç Can Dağ3Emrullah Elgün5
Erkan Temur1Sadık Onar2Engin Erdem Turan Elgün 
Gökhan Tekin3Şener Kılıç Aydemir İşlen Özler İşlen 
Hüseyin Tekin3Mehmet Çakır Özgür Dağ1Deniz İşlen 
Serdar Baykal Halil Elgün1Gökhan Erdem Cüneyt İşlen1
Ahmet Mete Cemal Elgün Bülent Dağ1Murat İrek 
Hasan Kutbay Mesut Köksal4Turgay Erel8Berkcan Buz1
Akın Ayan Ali Alkun2Semih Dağ1Barış Ceylan 
Kaan Baykal4Fethi Cankurt Veli Gümüş1Ferhat Dağ 
Taner Ayan Eyüp Ergün Yusuf Elibal Umut Keskin2
Erkan Kılıç5Can Elgün Salman Elgün Mesut Cansu 
Aydın Kılıç Şafak Elgün Eren Erel Servet Keskin 
Ali İrek Ali Artuç3İsmail tekin1
İsmail tekin2Veli elgün2
Hakan kılıç1Ersin çetin2


PUAN DURUMU



A GrubuTAKIMOGBMAGYGAVP
1.ANADOLUHİSARI32 112666
2.GÜLENSU32 110826
3.KAVAKPINAR31 21014-43
4.SANCAKTEPE31 2812-43



B GrubuTAKIMOGBMAGYGAVP
1.KAVAKPINAR GENÇ33 012759
2.OKMEYDANI32 1191276
3.KÜÇÜKSU31 21215-33
4.GÜLSUYU30 3918-90


Maç Saatleri

22 Eylül Pazar günü saatBirinci hafta
16:00-17:00Anadoluhisarı         6      -     1Sancaktepe
17:00-18:00Kavakpınar GENÇ  (Hükmen)  3 - 0Küçüksu
18:00-19:00Gülensu                4  -  5Kavakpınar
19:00-20:00Okmeydanı             6  -    3Gülsuyu

GOLLER: Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 - Veli Gümüş 1 - Semih Dağ 1 -Bülent Dağ 1
              Sancaktepe:Alper Dağ 1 
              Gülsuyu:Cengiz İleri 2 - Göksu Kutbay 1
              Okmeydanı:Kaan Baykal 2 -Cihat İnan 1 - Erkan Temur 1 -Hüseyin Tekin 1 -Erkan Kılıç 1
              Gülensu:Ali Artuç 2 -Mesut Köksal 1 -Ali Alkun 1
              Kavakpınar:Fırat Kalyon 2 -Levent Karaca 1 -Ulaş İrek 1 -Eren Çağlar 1



29 Eylül Pazar günü saatİkinci hafta
12:00-13:00Kavakpınar GENÇ           5  -  4Okmeydanı
13:00-14:00Gülensu                      2 - 1Anadoluhisarı
14:00-15:00Küçüksu                  8 - 3Gülsuyu
15:00-16:00Kavakpınar                 2 - 5Sancaktepe

GOLLER: Okmeydanı:Erkan Kılıç 1 -Cihat İnan 1 -İsmail Tekin 1 -Hakan Kılıç 1
               Kavakpınar Genç:Emrullah Elgün 2 -Umut Keskin 2 -Cüneyt İşlen 1
               Gülsuyu:Ersoy Gümüş KK 1 -Cengiz İleri 1 -İsmail Tekin 1
               Küçüksu:Deniz Dağ 1 -Öncü İleri 2 -Yunus Güngör 1 -Ali Karaca 3 -Kenan Elibal 1
               Gülensu:Halil Elgün 1 -Ali Ardıç 1
               Anadoluhisarı:Can Dağ 1
               Sancaktepe:Bayram Cankurt 1 -Eren Öktem 3 -Emrah Öktem 1
               Kavakpınar:Eren Çağlar 2





06 Ekim Pazar günü saatÜçüncü hafta
15:00-16:00Kavakpınar                 3 - 5 Anadoluhisarı
16:00-17:00Küçüksu                 4 - 9Okmeydanı
17:00-18:00Gülensu              4 - 2Sancaktepe
18:00-19:00Kavakpınar GENÇ        4 - 3Gülsuyu

GOLLER: Kavakpınar:Fırat Kalyon 1 -Levent Karaca 1 -Eren Çağlar 1
              Anadoluhisarı: Turgay Erel 3 -Özgür Dağ 1 -Can Dağ 1
              Küçüksu: Yunus Güngör 2 -Sinan Tekin 1 -Öncü İleri 1
              Okmeydanı:Erkan Kılıç 2 -Gökhan Tekin 2 -Hüseyin Tekin 1 -Cihat İnan 2 -Kaan Baykal 1 -İsmail Tekin 1
              Sancaktepe: Eren Öktem 1 -Bayram Cankurt 1
              Gülensu:Mesut Köksal 2 -Sadık Onar 1 -Hikmet Kurt KK
              Kavakpınar GENÇ:Emrullah Elgün 3 -Berkcan Buz 1
              Gülsuyu:İsmail Tekin 1 -Hüseyin Tekin 1 -Sezer Ergün 1





13 Ekim Pazar günü saatYarı Final Maçları
14:00-15:00Anadoluhisarı          3  -  6Okmeydanı
15:00-16:00Kavakpınar GENÇ       1  -  7     Gülensu
GOLLER: Anadoluhisarı:Turgay Erel 2 -Can Dağ 1
             Okmeydanı:Cihat İnan 2 -Hüseyin Tekin 1 -Gökhan Tekin 1 -Kaan Baykal 1 -Erkan Kılıç 1
             Gülensu:Veli Elgün 2 -Mesut Köksal 1 -Sadık Onar 1 -Ersin Çetin 2 -Ali Alkun 1
             Kavakpınar GENÇ:İsmail Tekin




27 Ekim Pazar günü saatFinal
Daha sonra belirlenecekFinal Maçı 

2019 Futbol Turnuvası    30.09.2019

Takım Listeleri

A GRUBU
SancaktepeGülensuKavakpınarAnadoluhisarı
Özkan DağAdem KılıçMurat KalyonCan Dağ
Sefer KurtSadık OnarNihat KalyonEngin Erdem
Bayram CankurtŞener KılıçLevent KaracaAydemir İşlen
Emrah ÖktemMehmet ÇakırEren ÇağlarÖzgür Dağ
Tarık KoçerHalil ElgünHasan MeralGökhan Erdem
Hikmet KurtCemal ElgünOrhan İşlenBülent Dağ
Emre ÖktemMesut KöksalEray TemurTurgay Erel
Sadık KurtAli AlkunGazi OcakSemih Dağ
Yücel KurtFethi CankurtMert KayaVeli Gümüş
Eren ÖktemEyüp ErgünKazım OflazYusuf Elibal
Tolga AyanCan ElgünAli KaracaSalman Elgün
Alper DağŞafak ElgünServet KeskinEren Erel
Özgür Türkmen Dağ
Ali ArtuçKerem Karaca
Ulaş İrek
Fırat Kalyon



B GRUBU
OkmeydanıGülsuyuKüçüksuKavakpınar GENÇ
Cihat İnanKemal İlhanAslan ErdemEmrullah Elgün
Erkan TemurSelçuk TemurAnıl GümüşTuran Elgün
Erkan KılıçSerdar ArtuçAbdullah DağÖzler İşlen
Hüseyin TekinSercan KöksalBurhan ErdemDeniz İşlen
Gökhan Tekin 

İsmail Tekin
Gökhan KılıçBerkay DağCüneyt İşlen
Hakan KılıçUmut TekinCem DağMurat İrek
Ali İrekSezer ErgünDeniz DağBerkcan Buz
Aydın KılıçCengiz İleriEnder KayaBarış Ceylan
Kaan BaykalCemil İleriErsoy GümüşFerhat Dağ
Serdar BaykalBatuhan PalazKenan ElibalUmut Keskin
Akın AyanGöksu KutbaySinan TekinMesut Cansu
Taner AyanÖncü İleriŞenol Ergün
Hasan KutbayYunus Güngör


Gruplar

A GrubuB Grubu
GülensuOkmeydanı
KavakpınarKüçüksu
AnadoluhisarıKavakpınar GENÇ
SancaktepeGülsuyu