• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Aidat Borcu Sorgulama
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret129470
Ziyaretçi Defteri
-- REKLAM --
Site Haritası

Futbol Turnuvamız-2014


Gruplar    28.10.2017

A Grubu

Elmabeli
Gülsuyu
Küçüksu
Sancaktepe








B Grubu

Karaveysel
Okmeydanı
Sultanbeyli
Kırklar
Kavakpınar











Tüm takımlarımıza başarılar dileriz.



A GRUBU
ELMABELİGÜLSUYUKÜÇÜKSUSANCAKTEPE
NİHAT KALYONCEMAL ELGÜNSÜLEYMAN GÜMÜŞEMRAH ÖKTEM
MURAT KALYONTAYLAN KAYA ABDULLAH DAĞEMRE ÖKTEM
METİN ÖZENHÜSEYİN İLERİ İSMAİL ONAYÖZKAN DAĞ
TURGAY ERELSERCAN KÖKSAL AYDEMİR İŞLENBAYRAM CANKURT
ERDEM CANSUALİ DÜZGÜN CEM DAĞCEMAL İLHAN
YUNUS GÜNGÖRÖZGÜR DAĞ ÜNAL ERELŞENOL ERGÜN
CİHAT İNANCENGİZ İERİMURAT KESKİNNADİR EREL
VELİ ELGÜNALPER DAĞÖZGÜR TÜRKMEN DAĞSEFER KURT
ASLAN ERDEM DOĞUKANCAN DAĞSEMİH DAĞ
  MURAT ELİBALHİKMET KURT
SEZER ERGÜN








B GRUBU
KARAVEYSELOKMEYDANISULTANBEYLİKIRKLAR KAVAKPINAR
VELİ GÜMÜŞSİNAN ESENTURGAY DAĞEROL KARACADURMUŞ İŞLEN
KENAN ELİBALCUMA OFLAZ VELİ CEYLANHIDIR ELGÜNFIRAT KALYON
MESUT KÖKSALERDAL İREK ZAFER CANKURTCAFER İŞLENHASAN MERAL
EREN ERELERDEM İŞLEN MUZAFFER CANKURTYAŞAR KESKİNEMRULLAH ELGÜN
GÖKHAN TEKİNMURAT GOLBAS METİN CANKURTÜNAL KESKİNMURAT İREK
ENGİN ERDEMMETİN ÖZEL ERDAL CEYLANİBRAHİM İNANÇAĞLAR KALYON
ERSOY GÜMÜŞCEMİL KILIÇ EREN CANSUALİ MERALİRFAN İNAN
EMRAH GÜNGÖRAHMET KALKAN ALİ AYKURSUAT KUTBAYMERTCAN KAYA
HAYRETTİN BAYKAL TURAN AYKURTURGAY GÜLER
FERHAT DAĞ ABDULLAH AYKURMUHARREM GÜLER 
  SAMİ CEYLANKEREM KARACA 
  LEVENT KARACA HİMMET ELGÜN 
  HALİL EREL SELAMİ GÜMÜŞ 
AHMET CEYLAN
GÖKMEN CANKURT
EYÜP ERGÜN
BÜLENT DAĞ






















1 Yorum - Yorum Yaz

Fikstür    28.10.2017



KARABALÇIK KÖYÜ 2014 FUTBOL
 TURNUVASI FİKSTÜR
Grup Maçları
HaftaTarihSaatHOMESCOREAWAYDetaylar
102.11.201415:30ELMABELİ
Veli Elgün-Erdem Cansu(2)
310GÜLSUYU
Alper Dağ(4)-Sercan Köksal(2)-Hüseyin İleri(2)-Cengiz İleri-Doğukan
102.11.201415:30KARAVEYSEL
Veli Gümüş(4)-Ferhat Dağ(3)-Mesut Köksal(3)-Eren Erel-Kenan Elibal(2)
131OKMEYDANI

Metin Özel
Metin Özel sarı kart
102.11.201416:30KÜÇÜKSU
Cem Dağ(5)-Ünal Erel(2)-Sinan Tekin
82SANCAKTEPE

Emrah Öktem(2)
102.11.201416:30SULTANBEYLİ
Levent Karaca(4)-Erdal Ceylan(2)-Turgay Dağ-Zafer Cankurt
82KAVAKPINAR

Fırat Kalyon-Mert Kaya
2 09.11.201415:30ELMABELİ
Cihat İnan
16KÜÇÜKSU
Cem Dağ(5)-Murat Keskin

2 09.11.2014 15:30KIRKLAR
Hıdır Elgün-Erol Karaca(4)
512KAVAKPINAR
Mertcan Kaya(3)-Fırat Kalyon(5)-Durmuş Keskin(2)-Emrullah Elgün-Murat İrek
Hıdır Elgün sarı kart
2 09.11.201416:30GÜLSUYU
Alper Dağ(2)-Doğukan(2)-Cengiz İleri
57SANCAKTEPE
Bayram Cankurt(3)-Emrah Öktem(3)-Şenol Ergün
2 09.11.201416:30SULTANBEYLİ010KARAVEYSEL
Gökhan Tekin(4)-Eren Erel(3)-Mesut Köksal(3)
3 16.11.201415:30KÜÇÜKSU
Cem Dağ(6)-Ünal- Murat Elibal Kendi Kalesine
76GÜLSUYU
Cengiz İleri(2)-Doğukan(3)
Hüseyin İleri - Sinan Tekin  sarı kart
3 16.11.201415:30SULTANBEYLİ
Erdal Ceylan(2)-Muzaffer Cankurt
31OKMEYDANI
Murat Gölbaşı
3 16.11.201416:30SANCAKTEPE
Emrah Öktem(2)-Bayram Cankurt(2)-Metin Ayan
57ELMABELİ
Erdem Cansu(4)-Cihat Kalyon(2)-Murat Kalyon
3 16.11.201416:30KARAVEYSEL
Gökhan Tekin(8)-Mesut Köksal(3)-Eren Erel(3)-Veli Gümüş(3)-Ferhat-Kenan
204KIRKLAR
Erol Karaca-Hasan Kaya-Tolga Ayan-Göksu Kutbay-Selami Gümüş kendi kalesine
4 23.11.201415:30OKMEYDANI03KIRKLARhükmen galibiyet
4 23.11.2014 15:30KARAVEYSEL
Gökhan Tekin(4)-Mesut Köksal(2)-Ferhat Dağ(2)-Kenan Elibal
96KAVAKPINAR
Fırat Kalyon(3)-Mert Kaya-Emdullah Elgün-Nihat Kalyon
 Kenan Elibal-1 sarı kart-kırmızı kart 
Murat Kalyon kırmızı kart
4 23.11.2014 16:30OKMEYDANI03KAVAKPINARhükmen galibiyet
4 23.11.2014 16:30SULTANBEYLİ

Levent Karaca(8)-Erdal Ceylan(2)-Eyüp Ergün-Turgay Dağ-Muzaffer Cankurt-Sezer Ergün kendi kalesine
144KIRKLAR

Sezer Ergün-Bora-Turan Dağ-Turgay Dağ(kendi kalesine)
 





Yarı Final   30.11.2014  

KÜÇÜKSU        7      -      9   SULTANBEYLİ
Sinan Tekin(3)                        Levent Karaca(3)   
Yunus Güngör(3)                     Erdal Ceylan (3)
Aydemir İşlen                          Ali Alkun
                                              Turgay Dağ
                                              Zafer Cankurt


KARAVEYSEL     8         -        3    GÜLSUYU           
Kenan Elibal                                  Engin Erdem(kendi kalesine)
Cihat İnan(3)                                Doğukan
Mesut Köksal(3)                            Sercan Köksal
Cemal Elgün (kendi kalesine)






Büyük  Final  
07.12.2014  

Küçüksu  3 - 7  Gülsuyu  

Sultanbeyli 1 - 2 Karaveysel